1 / 3
01.jpg

Exotické destinace


Nechte se s námi unést na vlnách exotiky. Hledáme pro vás ty největší pecky!
Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english
> Služby > Doprava

Doprava

Služební cestování

Služební cestování


V roli služebních cestujících se ocitáme často sami, proto víme, co je pro naše zákazníky důležité. Všechny potřebné služby zajistíme rychle, spolehlivě a za nejvýhodnější ceny. Poradíme při výběru nejvhodnější dopravy a při výběru nejlepšího spojení. Podle preferencí zákazníka zpracujeme nabídku, která odpovídá požadavkům a současně doporučíme varianty, které mohou optimalizovat náklady na služební cesty. Vysoká kvalita našich služeb je garantována využití nejnovějších IT systémů v cestovním ruchu.


Firemní akce

Firemní akce ať jsou zaměřeny na zákazníky nebo dodavatele, vždy musí mít bohatý a zajímavý program. Náš zákazník může mít přesnou představu a podle jeho přání zajistíme vše potřebné, v opačném případě poradíme, jaká náplň bude pro konkrétní hosty nejpřitažlivější.


Akce může mít tematický program (např. dobový, soutěžní, vojenský aj.) zaměřený na prožitkovou část, může být dokonce adrenalinový (na horách, ve vodě, ve výškách) nebo naopak průběh klidnější. Náplň může být sportovní a ze sportů jsou nejoblíbenější míčové sporty, golf, jízda na el. Býku, jízda na koni, na čtyřkolkách a motorkách, střelba ze sportovních zbraní. Další populární aktivity jsou například jízda se psím spřežením, rafting, paintball, bungee jumping, lanové dráhy, jízda v terénních autech, na vodních lyžích, na vodních skútrech rafting.


Firemní akce zaměřené na zaměstnance tzv. teambuildingové, mohou být součástí programu firemních akcí. Hry zaměřené na budování týmu mohou být strategické, dovednostní, mohou to být týmové soutěže a pro změnu mohou být organizovány jako noční hry a úkoly.

Pro tématické programy můžeme zvolit různá témata jako je historické téma, vojenský tábor, pionýrský tábor, westernové téma apod.

Akce jsou zajištěny komplexně včetně výběru lokality, ubytování, cateringu, kostýmů, hudby, odměn, moderátorů, organizátorů a instruktorů, foto a video dokumentace. Programy firemních akcí mohou být využity i jako součást firemních konferencí, vánočních a jiných příležitostných večírků a oslav nebo jako součást prezentací.


Jazykové kurzy

Při studiu jazyka v zahraničí se člověk nejrychleji a nejefektivněji naučí cizí jazyk a navíc pozná kulturu a zvyky cizích zemí.


Na kvalitních a prověřených zahraničních školách pro Vás zajistíme jazykové kurzy včetně ubytování a stravy. Poskytneme bezplatnou konzultaci a poradíme jaká zem a jaká délka studia bude pro zákazníka nejvhodnější.


Kurzy jsou pro všechny věkové kategorie a mohou být s různým zaměřením.

Vybrat si můžete kurzy odborné, obchodní, všeobecné, sportovní nebo poznávací. Máme zkušenost se zajišťováním kurzů angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ale se spolupráci se zahraničními partnery, zajistíme i kurzy pro jazyky méně obvyklé.


Konference


Hlavním účelem konání těchto akcí je upoutání pozornosti, proto musí být akce originální, vkusná a příjemná. Zákazníci musí prožít nezapomenutelné zážitky a musí na ně rádi vzpomínat.


Pro konání akce doporučíme vhodnou lokalitu. Akce se může konat v České Republice nebo v zahraničí, může se konat v metropolích nebo na venkově. Vše bude záležet na přání zákazníka, na počtu účastníků a jejich cílové skupině. Pro menší i větší skupiny lze do programu zahrnout i ubytování a relaxaci, v těchto případech máme ověřená místa, která můžeme doporučit. Součástí programu může být i zajímavý doprovodný kulturní nebo sportovní program. Celou akci pak zajistíme technicky i organizačně. Pro VIP zákazníky zvolíme speciální program například golfový turnaj, plavbu lodí nebo let balonem.

Letenky

Na jednom místě porovnáváme cenové nabídky všech dopravců a navrhujeme optimální řešení leteckého spojení. Prioritou je zajistit cestu co nejpohodlněji, v co nejkratším cestovním čase, za nejnižší možnou cenu.

Rezervujeme letenky na míru konkrétním přáním cestujících i zaměstnavatelů, současně navrhneme výhodnější varianty směrování a odletových letišť.

Máme přístup ke komplexní databázi nabídky letů a cen letenek jak pravidelné letecké přepravy tradičních leteckých společností tak i lowcost dopravců. Pružně zpracujeme požadavky na změny a poskytneme poradenský servis v případě neočekávaných událostí v průběhu cesty.

Naši kvalifikovaní prodejci letenek mají dlouholeté zkušenosti v oboru cestovním ruchu a zajistí klientům osobní přístup a rychlou odpověď.

Ve spolupráci s renomovanými leteckými společnostmi zajistíme výhodné „stopoverové“ programy, bonusové programy a jiné speciální služby.

Pro služební klienty máme speciální slevy na jejich soukromé cesty.Transfery

Společnost GetAway.cz provozuje vlastní osobní přepravu 6ti místným plně klimatizovaným vozem a přepravu zboží menších rozměrů. Zajistíme transfer na/z letiště a přepravu po Evropě do vzdálenosti 500 km.

Transfer z Liberce na letiště a zpět za cenu 3.000 Kč. Přistavení vozu a čekání do 3 hod zdarma.

Transfer z Liberce do Vídně a zpět za cenu 8.000 Kč. Přistavení vozu a čekání do 12 hod zdarma.

Cenovou nabídku zpracujeme podle vašich konkrétních požadavků.

Pro větší skupiny cestujících zajistíme spolehlivý a pohodlný transfer za výhodné ceny.

V České republice i v zahraničí spolupracujeme s renomovanými společnostmi.

Běžně zajišťujeme transfery z/na letiště Václava Havla Praha a na území Evropské unie. Ve spolupráci s lokálními dodavateli zajistíme transfery i ve většině dalších zemích.

Jízdenky

Jízdenky zajistíme pro pravidelné mezinárodní i vnitrostátní linky po celé Evropě, po vyžádání u našich zahraničních partnerů zajistíme v některých zemích také jízdenky mimo Evropu.

Cenovou nabídku zpracujeme s ohledem na požadovanou třídu a poskytneme všechny dostupné slevy. Nabídneme možné spoje podle časových požadavků a provedeme rezervaci sedadla případně rezervaci jiné speciální služby. Je možné zajistit i pronájem celého autobusu s řidičem.Parkování na letišti

Výhodné parkování na krátkou i delší dobu zajistíme našim klientům na letišti v Praze a v Brně.

Parkoviště jsou hlídaná 24hodin denně ostrahou a kamerovým systémem.

Jsou umístěna v blízkosti letišť a přímo k odletové hale Vás za pár minut odveze a zpět přiveze personál parkoviště. Transfer je zajištěn pohodlnými vozy s klimatizací.

Poradíme Vám jak bezpečně zaparkovat i na jiných mezinárodních letištích a na vybraná parkoviště v zahraniční zajistíme parkovací karty.

Zajištění víz

Turistická i business víza zajistíme do většiny zemí celého světa jak pro individuální nebo skupinové cestující. Poskytneme vízový servis včetně poradenství.

Doporučíme vhodný typ víza, poskytneme žádosti a informujeme klienty o potřebných podkladech. Podklady kontrolujeme a na základě našich zkušeností při zajišťování víz, minimalizujeme riziko jejich neudělení.Disneyland Paříž

Do Disneylandu se můžete dostat hned několika způsoby.
Na koni, dostavníkem, nebo taková cesta by byla jistě hodně dobrodružná, ale také dost nepohodlná a nebezpečná. Naštěstí dnešní nabízí mnohem modernější způsoby dopravy.
Zajistíme pro Vás dopravu podle Vašeho výběru. Cena dopravy je zahrnutá v ceně balíčku.

Letecky

Letecky je možné do Paříže doletět s několika leteckými společnostmi. Doporučujeme lety bez přestupu, vyhledáme pro Vás časově i cenově nejvýhodnější spojení. Let trvá necelé 2 hodiny.

Cena letenky se pohybuje kolem 3.500 Kč za dospělou osobu, v rámci speciálních akcí je možné získat i nižší cenu. Speciální akce jsou nárazové a nelze cenu předpokládat, platí zde pravidlo, že výhodnější cena platí pro rezervace s delším předstihem. Děti před dovršením 2 let věku platí jen zlomek ceny jízdného nebo letištních poplatků řádově desítky korun, pro děti od dovršení svých 2 narozenin mají dopravci dětské slevy, které jsou různě vysoké od 0-75% z ceny jízdného. Na některé tarify není možné slevu aplikovat.

Z letiště zajistíme přímý autobusový transfer s odvozem přímo před Váš Disney hotel a odsud zpět na letiště, kromě Davy CrockettRanch ke kterému je možné se dostat jen vozem nebo taxi. Cena transferu je zahrnutá v ceně balíčku. Další možností je využití příměstského vláčku RER, taxi nebo (na letišti Charles de Gaulle) rychlovlak TGV. V případě, že nepřenocujete v jednom z Disneyho hotelu, můžete nechat svá zavazadla na pravé straně vchodu do Disneylandu – zavazadlová služba (luggage-service) je tu pro vás.

Autobusem

Autobusem se do Paříže dostanete z Prahy i z jiných míst v rámci České Republiky jako například z Plzně, Brna aj. Trasu Praha Paříž operuje několik dopravců, s kterými spolupracujeme a na základě požadavku klienta vybereme cenově i časově nejvýhodnější spoj. Cesta trvá 14-15 hodin je možnost denního i večerního přejezdu. Cena zpáteční jízdenky je od 3.000 Kč na dospělou osobu a je zahrnuta v ceně celého balíčku. V rámci speciálních akcí je možné získat i výhodnější cenu. Příjezd autobusu je do centra Paříže odkud se dostanete do Disneylandu vlakem RER a z konečné vlaku RER je k dispozici kyvadlová doprava k Disney hotelům kromě Davy CrockettRanch, ke kterému se dostanete pouze vozem nebo taxi.

To v případě, že chcete cestovat nezávisle. V opačném případě zajistíme služby v rámci organizovaného zájezdu s průvodcem, kde Vás autobus doveze až k hotelu. Součástí zájezdu je většinou i jednodenní prohlídka nejzajímavějších památek Paříže. V případě, že nepřenocujete v jednom z Disneyho hotelu, můžete nechat svá zavazadla na pravé straně vchodu do Disneylandu – zavazadlová služba (luggage-service) je tu pro vás.

Vlakem

Vlakem se do Paříže dostane s minimálně dvěma přestupy v Německu. Zpracujeme Vám cenovou nabídku na nejvýhodnější spoj. Cesta může trvat v rozmezí 13 – 19 hodin.

Cena zpáteční jízdenky se pohybuje od 2.400 Kč (zaplacená s větším časovým předstihem) oproti autobusu. Po N2mecku pojedete poměrně pomalu, cesta ubíhá rychleji teprve koridory TGV na francouzském území. Výhodou vlaku je cena, větší pohodlí, nejste tak omezeni na zavazadlech, můžete se projít, využít jídelní vůz atd. Vzhledem ke složitější přípravě, nepohodlným přestupům a delší době cesty, není zatím vlak k automobilu nebo letadlu zajímavou alternativou. Záporem vlaku, resp. jízdních řádů, je i skutečnost, že dříve než kolem 10 hodiny večerní se zpět do ČR nelze dostat. Bonusem je fakt, že přijedete do centra Paříže na Gare de l‘Est. Odtud už kamkoliv dojedete metrem nebo dojdete pěšky a odpadá tak čas a náklady na cestu „z“ a „na“ letiště.

Až se dostanete na některé z Pařížských vlakových nádraží nebo na metro, přestoupíte na příměstský vláček RER – linka A směr Marne-la-ValléeChessy. Disneyland je konečnou zastávkou, takže se nebojte, že přejedete (mimo vás tam jistě budou vystupovat davy ostatních lidí. Vymožeností parku je také místní nádraží, kde kromě vláčků RER staví vlaky TGV, Thalys a dokonce i Eurostar (rychlovlak z Londýna). Nádraží se nachází několik kroků od FantasiaGarden – vstupu do Disneylandu. Pro ty, kteří jsou ubytovaní v jiném než hotelu Disneyland, jsou zde zavedeny bezplatné autobusové linky ke každému z 5 ostatních hotelů (kromě Davy CrockettRanch). V případě, že nepřenocujete v jednom z Disneyho hotelu, můžete nechat svá zavazadla na pravé straně vchodu do Disneylandu – zavazadlová služba (luggage-service) je tu pro vás.

Vlastní dopravou – vozem

Z Prahy do Paříže je to po silnicích zhruba 1040 km s průjezdem přes Německo. Potěšit Vás může skutečnost, že celkem 1020 km pojedete z Prahy do Paříže po kvalitních vozovkách našich, německých a francouzských dálnic. Přesnou trasu autem z Prahy do Paříže si můžete vyhledat pomoci služby ViaMichelin na stránce www.viamichelin.com.

Německé dálnice jsou zdarma, nikoliv však francouzské, kde budete muset zaplatit na několika místech tzv. mýtné (místa označená cedulí s nápisem “péage”).

Při vjezdu na francouzské území je samozřejmostí dodržování tamních pravidel silničního provozu. Mějte tedy na paměti, že v obci platí max. povolená rychlost 50 km/h, mimo obec 90 km/h, na dvouproudých silnicích 110 km/h a na dálnicích 130 km/h. Ve Francii je povolen alkohol v krvi a to 0,5 promile, tedy množství, které by mělo odpovídat jedné sklence vína. Pokud se do Francie vydáte se svými dětmi, mějte na paměti, že na místě spolujezdce je možné nechat sedět dítě starší 10 let.

Disneyland se nachází pouze 32 kilometrů východně od Paříže – u dálnice A4. Je zde speciální výjezd označen "Parc Disneyland". Odtud už vás povedou cedule buď k parkovišti nebo k Disney hotelům, kromě Davy CrockettRanch. K němu se přijíždí z výjezdu "Provins / Serris" zhruba 3 km blíže Paříži než výše uvedený výjezd.Blog

Mallorca v únoru

sobota, 01. duben 2017 08:51

Dlouho jsme uvažovali, zda se máme na Mallorku podívat. Není daleko, ale má podivnou pověst. Člověk si ten ostrov spojuje s hordami opilých Němců na plážích. Od známých jsme ale slyšeli, že ostrov stojí za prohlídku.


Hotel Fit Fun Harrachov

pátek, 11. prosinec 2016 18:08

Wellness hotel Fit Fun je ryze nekuřácký hotel, který je jednoduše, ale velice účelně zařízen. V hotelu jsou krom standardních tak i mezonetové velice prostorné pokoje. Pro hotelové hosty je k dispozici hotelové parkoviště zdarma po celou dobu ubytování s dostatečnou kapacitou pro parkování.


Hotel Arnika Rudník

středa, 11. květen 2016 19:13

Hotel Arnika Rudník cca 14km od Jánských Lázní, je klidný menší hotýlek.
Getaway.cz | doprava