1 / 3
01.jpg

Exotické destinace


Nechte se s námi unést na vlnách exotiky. Hledáme pro vás ty největší pecky!
Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english
> Cestujte s námi > Služební cestování

Firemní akce


Firemní akce ať jsou zaměřeny na zákazníky nebo dodavatele, vždy musí mít bohatý a zajímavý program. Náš zákazník může mít přesnou představu a podle jeho přání zajistíme vše potřebné, v opačném případě poradíme, jaká náplň bude pro konkrétní hosty nejpřitažlivější.


Akce může mít tematický program (např. dobový, soutěžní, vojenský aj.) zaměřený na prožitkovou část, může být dokonce adrenalinový (na horách, ve vodě, ve výškách) nebo naopak průběh klidnější. Náplň může být sportovní a ze sportů jsou nejoblíbenější míčové sporty, golf, jízda na el. Býku, jízda na koni, na čtyřkolkách a motorkách, střelba ze sportovních zbraní. Další populární aktivity jsou například jízda se psím spřežením, rafting, paintball, bungee jumping, lanové dráhy, jízda v terénních autech, na vodních lyžích, na vodních skútrech rafting.


Firemní akce zaměřené na zaměstnance tzv. teambuildingové, mohou být součástí programu firemních akcí. Hry zaměřené na budování týmu mohou být strategické, dovednostní, mohou to být týmové soutěže a pro změnu mohou být organizovány jako noční hry a úkoly.

Pro tématické programy můžeme zvolit různá témata jako je historické téma, vojenský tábor, pionýrský tábor, westernové téma apod.

Akce jsou zajištěny komplexně včetně výběru lokality, ubytování, cateringu, kostýmů, hudby, odměn, moderátorů, organizátorů a instruktorů, foto a video dokumentace. Programy firemních akcí mohou být využity i jako součást firemních konferencí, vánočních a jiných příležitostných večírků a oslav nebo jako součást prezentací.


Getaway.cz | comp_event