1 / 3
01.jpg

Exotické destinace


Nechte se s námi unést na vlnách exotiky. Hledáme pro vás ty největší pecky!
Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english
> Cestujte s námi > Disneyland® Paříž > park

Disneyland® ParkZa devatero horami a devatero řekami, bylo, nebylo, jedno kouzelné království.

To království opravdu není ani tak daleko, jak by se mohlo zdát. Je někde tam pod hvězdami, kde se Vaše přání stanou skutečností! V té zemi žijí pohádkoví hrdinové v pohádkách, které naštěstí nikdy nekončí.

Čeká na vás velkolepá show! V Parku objevíte celkem pět kouzelných říší, které překonají vaše sny. Těšte se na trakce, na kterých se budete smát, křičet a létat!

Park Disneyland se nachází asi 35 kilometrů od centra Paříže, na východním předměstí Marne-la-Vallée. Disneyland v Paříži je nejnavštěvovanějším a nejznámějším evropským zábavním parkem. Můžeme ho navštívit za každého počasí – 80% atrakcí je krytých pod střechou.

Disneyland je rozsáhlý areál. Atrakce naleznete v parku a ve studiích, ty se nacházejí vedle sebe. Vstupenku si můžete zakoupit buď jen pro jeden z parků nebo pro oba najedou. V parku i ve studiích je spousta příležitostí, kde se najíst a napít. K zábavě a hlavně k občerstvení můžete využít i Disney village vesničku, kde Vám budou k jídlu dělat společnost Disney postavičky. Součástí areálu jsou Disney hotely. Pro dokonalost pohádkové atmosféry, Vám doporučujeme ubytovat se v některém z nich.promenády
Show a promenády
postavičky
Disney postavičky
otevíračka
Otevírací doba


expres
Expres pro všechny hvězdy

Denně jezdí po Main Street vlak plný pohádkových postaviček. Uvidíte nádhernou přehlídku těch nejznámějších a nejmilejších bytostí.

festivaly
Sezónní festivaly

Nepropásněte! Ještě více barev, akcí a nových her! Budete okouzleni atmosférou, která dokonale naladí sváteční příležitost.

show
Show a velkolepá představení

Není nic dokonalejšího než Disney představení! Jako vrchol všech atrakcí probíhá každý den po celý rok v parku i ve studiu množství kouzelných show a představení.

Getaway.cz | park